top of page
flower-1514032_1920.jpg

רותם היא מעצבת מקצועית. מצליחה לתפוס את הקונספט ולהתאים לו עיצוב רגיש, מדוקדק ויפה. רותם עיצבה חוברת לתערוכת "דיאלוג מגוון" בבר אילן. מומלץ בחום.

פרופ' נירה משעל, דיקנית הסטודנטים, בר-אילן

רותם היא קודם כל אדם שמאוד נעים לעבוד איתו: היא מסורה, אחראית ויסודית. מסוג אנשי המקצוע הנדירים שרואים לא רק את העבודה הספציפית, אלא גם את כל המכלול של העסק שלך, את החזון והנשמה שלו, ויודעת לנווט אותו למקום הנכון. אם הפרויקט שלך בידיים שלה יש לך שקט נפשי.

רותי יואל (סטודיו רות יואל)

אני שמחה להמליץ על רותם בכר כעורכת ומעצבת גרפית. הכרתי את רותם במסגרת עבודתי ב"תקווה ישראלית באקדמיה", מיזם של בית נשיא המדינה שמטרתו לייצר שיח ומפגשים בין הקבוצות השונות בחברה הישראלית מתוך שותפות וכבוד.

רותם השתתפה כיוצרת בתערוכה "דיאלוג מגוון" ועד מהרה התבלטה גם ביכולת רותם עיצבה ברמה גבוהה את החוברת המהודרת של התערוכה והיטיבה לערוך את הטקסטים המלווים בה. ברגישות מילולית ודייקנות עיצובית היא השכילה להפיק חוברת שהנראות העיצובית והתוכן המילולי מתחברים באופן שלם וקוהרנטי.  

רותם גילתה מסירות לעבודה, דייקנות והבנה מקצועית. תוצר עבודתה זכה לשבחים רבים והגביר את העניין סביב התערוכה.

בטוחני כי עבודותיה יהוו משאב וערך עבור המזמינים.

בהערכה,

ד"ר ליאת פרידגוט נצר,
ממונה "תקווה ישראלית באקדמיה" אוניברסיטת בר אילן.

רותם היקרה,
תודה גדולה והערכה על המענה המהיר, האדיב, הנעים, הקשוב והסופר מקצועי שקיבלתי ממך לצורך התקנת העימוד של עבודת הדוקטורט שלי לקראת הגשתה.

עידית פורת

רותמי, תודה על כל התקופה שליווית אותי בעסק שלי. על הלוגו המקסים ועל כל העיצובים. היית קשובה לבקשותיי וזרמת איתי לכיוונים שלי וכמובן עיצבת בכישרון. המון תודה.

מורן ברק (מורן מאפים טובים ישר מהלב)

רותם יקרה, כיף שהלכת איתי ועם השיגעונות שלי. הרגשתי שאכפת לך מהספר שלי כאילו הוא שלך. את מקצועית ללא פשרות ותמיד עם מחשבה פתוחה ויצירתית.

תודה מהלב.

שבי הרוש

רותם, ברצוני להודות לך על עבודה משותפת.

הרמה המקצועית הגבוהה שלך קידמה במהירות את הפרויקטים שלנו..

הגישה והאדיבות הרבה כלפי הלקוחות שלנו, קידמה בענף את שמינו הטוב.

אני מאחל לך הצלחה בהמשך דרכך.

אהרון פליק (פליק קידום מכירות)

האמת היא שמעולם לא ראיתי את עצמי מפיקה ספר - עד שרותם נקרתה בדרכי. רותם הראתה לי מה דרוש בתכלס בשביל צעד אמיץ שכזה, והפכה את ההתקדמות לשם - בהירה ונגישה. היתה נעימה לי האפשרות להתייעץ עם דעתה המקצועית בכל שלב בדרך, עד הרגע בו החזקתי את "הבייבי" שלי מודפס בידיי הגאות :)

ממליצה בחום, נהניתי מאוד מהתהליך ומהליווי המקצועי והחם של רותם 

לילך בן דרור

רותם, תודה רבה על העבודה אותה ביצעת!

את מוכשרת, סופר מקצועית, נעימה וקשובה

לני (לניש)

אני סטודנטית לתואר שלישי ושמי בתיה. נכנסתי לשנה הראשונה של התואר במטרה לסיים תוך שנה את הגשת הצעת המחקר. הרעיון היה מגובש, אך הייתי תקועה והרעיונות לא הסתדרו לי באופן קוהרנטי. הרמתי טלפון לרותם ושיתפתי אותה בצרותיי ובבלוק החוסם שיושב לי במוח. היא הקשיבה, לא אמרה הרבה, בסוף השיחה ביקשה לחשוב על הדברים ויום למחרת שלחה לי ראשי פרקים שמסבירים איך לדעתה צריכה התיזה שלי להיות בנויה. פתאום הכל היה ברור לי, עמוד אחד של רותם עם מעט  מילים עשה לי המון סדר.

מקץ שלושה חודשים הצעת המחקר שלי היתה מוכנה והיום חודשיים לאחר שאושרה על ידי הועדה לתואר שלישי אני עמוק בכתיבת הדוקטורט.

רותם אין לי מילים להודות לך. עזרה "קטנה" תרמה לי בענק!

בתיה דוברוצקי M.A במנהל עסקים, האוניברסיטה העברית

bottom of page